Samonivelačné sadrové potery Baumit

ZMLUVNÝ SPRACOVATEĽ:

Naša spoločnosť sa zameriava na realizáciu  liatych sadrových  poterov, čo bežne poznáme, ako anhydritové potery. Od svojho vzniku sme vykonali stovky realizácií v rodinných a bytových domoch, v  priemyseľných objektoch, ale aj v kostoloch po celom Slovensku. Cieľom našej spoločnosti je, aby nami dodávané produkty a práce boli vykonané vždy v najvyššej kvalite a odovzdané v dohodnutých termínoch k spokojnosti našich zákazníkov.

 

 Bude pre nás cťou, ak sa môžeme podieľať aj na realizácii vašich stavieb!
V prípade Vášho záujmu realizácie anhydritového poteru našou spoločnosťou nás neváhajte kontaktovať!

Výhody použitia

Anhydritové potery

S podlahou si už nemusíme lámať hlavu. S anhydritovým poterom sme vždy na správnej strane. Liate potery overené rokmi a praxou sa stávajú prvou voľbou profesionálov. Bezpečný a ekologický stavebný materiál vytvára základ pre zdravé bývanie. Sadrové potery sú stabilné a bez nežiaduceho zmršťovania. 

Menej hluku

So samonivelizačným poterom dokážeme ušetriť na hrúbke podlahy. Poter sa nanáša od hrúbky 35 mm, čo je o 25 % menej ako pri cementovom poteri. Takto „ušetrenú hrúbku“ môžeme pridať do tepelnej alebo kročajovej izolácie, čím zvýšime tepelnú pohodu a komfort bývania.

Podlahové vykurovanie

Liate anhydritové potery vďaka vynikajúcej tepelnej vodivosti sú ideálne pre efektívne podlahové vykurovanie. Sadrové potery prinášajú pohodlie a úsporu. Poter dokonale obalí rúrky podlahového vykurovania, čím dochádza k rýchlejšiemu a rovnomernejšiemu prestupu tepla na povrch podlahy.

Rýchle a jednoduché spracovanie

Novostavba alebo rekonštrukcia, rôzne podklady, ľubovoľná finálna vrstva podlahy - s liatym poterom sa pracuje rýchlo, spoľahlivo a za rozumné náklady. Vďaka samonivelizačným vlastnostiam a tekutej konzistencii s anhydritovým poterom dosiahneme postačujúcu rovinnosť a nemusíme už podlahu vyrovnávať ďalšími vrstvami samonivelizačných stierok. Sadrové potery Baumit Alpha sú dodávané vo vreciach alebo v sile. Liate potery sú stabilné, bez nežiaducich pnutí a nutnosti dodatočného vystužovania. Anhydritové potery sú výhodným variantom pre zhotoviteľa aj investora.

Prečo Anhydrit?

01.

DOMÁCNOSTI

Rýchly nábeh vykurovania, presnosť a rýchlosť realizácie, väčšie plochy bez dilatačných špár, Vhodnosť na všetky typy podlahových krytín aj to sú dôvody, prečo využiť anhydritový poter aj vo vašom novom dome. 

02.

KANCELÁRIE

Rýchlosť realizácie, efektivita nákladov na vykurovanie a vhodnosť na všetky typy podlahových krytín robí z anhydritu ideálny materiál aj pre väčších developerov.

03.

VÝROBNÉ HALY

Bezproblémová aplikácia aj na veľké podlahové plochy, výborné mechanické vlastnosti, samonivelácia či menšia hrúbka konštrukcie

04.

BYTOVÉ DOMY

Bezproblémová aplikácia aj na vyššie  podlažia bytových domov, rýchlosť a jednoduchosť aplikácie zo sila, rýchle doplnenie materiálu od dodávateľa.

Použité stroje na spracovanie

Silo Baumit

Na väčšie plochy od 90m2

Stroj M-Tec Duomix Plus

Na menšie plochy pod 90m2

Použitý materiál

Baumit Alpha 2000

Samonivelizačný sadrový liaty poter triedy CA-C20-F5 do interiéru, ideálny na podlahové vykurovanie. Anhydritový poter je možné realizovať ako kontaktný (25 – 50 mm), oddelený (30 – 50 mm), plávajúci (35 – 50 mm) alebo ako poter na podlahovom vykurovaní (min. 35 mm + priemer rúrok vykurovania).

Baumit Alpha 3000

Samonivelizačný sadrový liaty poter triedy CA-C30-F6 so zvýšenou pevnosťou, do interiéru, ideálny na podlahové vykurovanie. Vhodný aj pre menšie hrúbky. Anhydritový poter je možné realizovať ako kontaktný (25 – 35 mm), oddelený (25 – 40 mm), plávajúci (30 – 50 mm) alebo ako poter na podlahovom vykurovaní (min. 35 mm + priemer rúrok vykurovania).

A Prečo práve od Nás?

Anhydritové potery realizujeme od roku 2013

Od renomovaného výrobcu Baumit

Jedinečná technická podpora spoločnosti Baumit a sme zmluvným spracovateľom spoločnosti Baumit.

Realizácia menších aj väčších plôch

Každá cenová kalkulácia sa pripravuje individuálne na základe požiadaviek zadávateľa, vo väčšine prípadov do 24 hodín po odoslaní dopytu.
Cenovú ponuku, odborné poradenstvo a obhliadku získavate od nás ZADARMO!